Menu Zamknij

Z okazji 100 – rocznicy urodzin św. Jana Pawła II – Barka

Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, wielkiego Polaka i Kapłana, pragnęliśmy przygotować koncert poświęcony Jego postaci… Niestety, pandemia przekreśliła nasze plany.
Zamknięci w domach, postanowiliśmy nagrać „Barkę”, by spełnić choć ułamek naszych zamierzeń. Niewielkie możliwości techniczne nie ułatwiły zadania, ale nagranie powstało, na miarę naszych możliwości oczywiście.
W nagraniu uczestniczył żeński chór CM Triada II (uczniowie, absolwenci , nauczyciele, rodzice, sympatycy naszego zespołu i sympatycy Szkoły Podstawowej nr 126 w Krakowie) oraz zaprzyjaźnieni instrumentaliści. Całością kierował pan Piotr Banasiak.
Zapraszamy do wysłuchania utworu…
Piotr Banasiak
https://www.youtube.com/watch?v=oDGxpNFjpfk