Przez całą niedzielę będzie śpiewał tercet męski a capella za wschodniej granicy, po Mszach Świętych można nabyć płyty z nagraniami.  

Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 17:00 w ramach przygotowań do Rocznicy 1 Komunii Świętej spotykają się dzieci z kl. 4 wraz z rodzicami. Po Mszy adoracja dziękczynna.

W poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej oraz Bractwa Trzeźwości. 

We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika. 

W czwartek święto Św. Marka ewangelisty. Jest do dzień imienin Ks. Abp Marka Jędraszewskiego. Polećmy posługę biskupią naszego Metropolity wstawiennictwu Matki Najświętszej oraz Św. Marka ewangelisty, wypraszając Boże błogosławieństwo oraz wszelkie potrzebne łaski. O godz. 19:00 w dolnym kościele Msza Święta dla oazowiczów rejonu nowohuckiego, której będzie przewodniczył ks. Ryszard Gacek, Moderator Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy młodzież oazową oraz Oazę Dzieci Bożych.

Młodzież z kl. 7 i 8, szkół średnich i studentów zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Zabawy do bł. Karoliny. Wyjazd będzie 02.05. Zapisy u ks. Jana Pawła do przyszłej niedzieli. Koszt wyjazdu jest równoznaczny z kosztem transportu i będzie zależny od ilości uczestników.

Rodzina rocznej Wiktorii Wróbel z Nowego Sącza chorej na rdzeniowy zanik mięśni, tzw. SMA typu 0, dla której zbieraliśmy niedawno ofiary do puszek, pragnie poinformować, że w dniu 11 kwietnia, udało się zakończyć zbiórkę, której celem było zebranie kwoty ponad 10 mln złotych. 

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek od 8.00 do 9.00 oraz od 16.00 – 18.00. 

Porady prawne można uzyskać w każdy wtorek telefonicznie od 15.00 -17.00 pod nr telefonu: 601983672. 

Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Głos Ojca Pio, Trwajcie w miłości, Mały Gość, Staś.  

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na sprzątanie i nowe inwestycje. Za złożone ofiary na utrzymanie naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać. 

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

  • Adam Berus 
  • Szczepan Szydło 
  • Małgorzata Skrzat 
  • Marian Błachut 
  • Janusz Trojan 
  • Wanda Knap