Dzisiaj przedstawiciele fundacji Mleko i Miód oraz ŚDS - Przystanek Betlejem prowadzą zbiórkę na rzecz ośrodka przy naszej parafii. O godz. 18.00 w dolnym kościele koncert zespołu gospel. 

W poniedziałek na Mszy Świętej o godz. 18.00 wraz z Bractwem Trzeźwości będziemy modlić się o trzeźwość w Ojczyźnie i w rodzinach naszej parafii. Po Mszy Świętej spotkanie w sali nr 9.  

We wtorek św. Barnaby Apostoła. 

W środę wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego. 

W czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Wyjazd pielgrzymów do Sanktuariów Śląska i Sudetów o godz. 5.30 z placu przed kościołem. 

W piątek wspomnienie bł. Michała Kozala biskupa i męczennika. 

W sobotę wspomnienie NMP. W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego zakończenie Kongresu Eucharystycznego w naszej Archidiecezji oraz beatyfikacja Sługi Bożego ks. Michała Rapacza oraz II Piesza Mini Pielgrzymka Dzieci Bożych. Na pielgrzymkę zapraszamy dzieci z kl. 3-6, szczególnie Oazę Dzieci Bożych, dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe. Zapisy do dzisiaj u ks. Jana Pawła.

W niedzielę 16 czerwca od 11.00 do 17.00 festyn parafialny. Szczegóły na plakatach oraz stronie internetowej parafii. 

W 2 niedzielę lipca pielgrzymka Radia Maryja na Jasną Górę. Zapisy w niedzielę w godzinach dyżuru Koła Radia Maryja w Sali nr 7. Szczegóły na plakatach. 

W związku ze zbliżającą się 44 Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę w przyszłą niedzielę (16.06) po każdej Mszy Świętej będzie możliwość spotkania jak i rozmowy z organizatorami i pielgrzymami Grupy 24 Mistrzejowice. Wolontariusze będą czekać przy wszystkich trzech wyjściach. Zachęcamy do zatrzymania się i poznania historii naszej grupy na pielgrzymim szlaku jak i informacji na temat tegorocznej wyprawy na Jasną Górę

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek od 8:00 do 9:00 oraz od 16:00 do 18:00. 

Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Głos o. Pio, WPIS, Trwajcie w miłości, Mały Gość, Staś.

Porady prawne można uzyskać telefonicznie w każdy wtorek telefonicznie od 15.00 -17.00 pod nr telefonu: 601983672. Stacjonarnie w kancelarii 25 czerwca od godz. 16.00. 

Dzisiaj można zakupić miód z Podobina

W mijającym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: 

  • Zbigniew Maciusowicz