Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą – 23.08.2020 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary dla osób potrzebujących w Libanie w Bejrucie. Złożyliście ofiary w kwocie 15900 zł.

Dziś po Mszy św. o godz. 8:00 – 10:00, a także w środę po nowennie w sali nr 12 można zapisać się na nocne czuwanie Żywego Różańca w Częstochowie z 5-6 października.

Zapraszamy na osobistą Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00 w dolnym kościele.

Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W poniedziałek święto św. Bartłomieja, apostoła.

W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

W czwartek wspomnienie św. Moniki.

W piątek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. Po Mszy św. o godz. 15:00 w dolnym kościele Droga Krzyżowa w intencji przebłagalnej za niewypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

W sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Kancelaria parafialna otwarta w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. od 8:00-9:00 i od 16:00 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje parafialne „Wielki rajd do nieba” młodzież z klas 6-8 oraz ze szkoły średniej. Rekolekcje rozpoczną się wycieczką 31.08 i potrwają przez 3 kolejne piątki. Więcej informacji na plakatach, stronie internetowej  i Facebooku.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na sprzątanie Kościoła i przyszłe inwestycje.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Głos o. Pio”, „Echo Maryi”, „WPIS”.

Do pracy w naszej Parafii zostali skierowani ks. Damian Obrał, oraz kleryk Tomasz Szlachetka.Otoczmy ich naszą modlitwą i życzliwością, by dobrze im się pracowało w naszej parafii.

Dziękujemy Panu Bogu za 5 lat posługi w naszej parafii ks. Kamila. Życzymy obfitych łask Bożych, światła Ducha Świętego i opieki MB w nowej posłudze duszpasterskiej w swojej rodzinnej diecezji.

+ Tadeusz Wątor (lat 85)

+ Henryk Kokoszka (lat 85)

+ Stanisław Batko (lat 86)

+ Bożena Kalinowska (lat 47)