Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą – 16.08.2020 r.

Dziś modlimy się za dotkniętych cierpieniem mieszkańców Bejrutu w Libanie, a także możemy wesprzeć ich dobrowolną ofiarą do puszek. Za wszystkie złożone ofiary na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zapraszamy do korzystania z Adoracji Najświętszego Sakramentu w godz. 8:00 do 15:00 w dolnym kościele.

Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W poniedziałek święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej.

W czwartek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła. O godz. 18:00 w dolnym kościele Msza św. w intencji wyniesienia na ołtarze Sługi Bożego ks. Józefa Kurzei. Polecajmy naszemu Słudze Bożemu troski i trudy naszego życia.

W piątek wspomnienie św. Piusa X, papieża

W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. W tym dniu wyjątkowo nie ma Adoracji Najświętszego Sakramentu w dolnym Kościele, a Msza św. o godz. 15:00 będzie w Kościele górnym.

Kancelaria parafialna w czasie wakacji otwarta tylko w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. od 8:00-9:00 i od 16:00 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje parafialne „Wielki rajd do nieba” młodzież z klas 6-8 oraz ze szkoły średniej. Rekolekcje rozpoczną się wycieczką 31.08 i potrwają przez 3 kolejne piątki. Więcej informacji na plakatach, stronie internetowej  i Facebooku.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na sprzątanie Kościoła i na przyszłe inwestycje. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Głos o. Pio”, „Echo Maryi”, „WPIS”.

+ Marian Zdebski (lat 81)

+ Maria Zientarska (lat 87)

+ Edward Jędrysiak (lat 88)

+ Jerzy Kowal (lat 68)