Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą – 02.08.2020 r.

Dziś po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.

Rozpoczynamy miesiąc sierpień, ustanowiony przez Episkopat Polski  miesiącem abstynencji. Gorąco zachęcamy do wpisu przyrzeczenia abstynencji w Parafialnej Księdze Trzeźwości, która wystawiona jest dziś po każdej Mszy św. przed ołtarzem św. Jana Chrzciciela. Niech sierpniowa abstynencja będzie widocznym świadectwem naszej miłości Boga i bliźnich, naszego zaangażowania w dobro każdego człowieka, rodziny i całego Narodu.

W tygodniu Adorację Najświętszego Sakramentu w godz. 8:00 do 15:00 w dolnym kościele.

Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W poniedziałek o godz. 19:00 Msza św. i czuwanie Żywego Różańca.

We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

W środę o godz. 17:15 różaniec w intencji beatyfikacji Sług Bożych i Ojczyzny.

W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzina Święta oraz Różaniec w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Zachęcamy do skorzystania w pierwszy piątek miesiąca ze spowiedzi od godz. 16.00 do 18:00.

W sobotę wspomnienie św. Dominika, prezbitera

Kancelaria parafialna w czasie wakacji otwarta tylko w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. od 8:00-9:00 i od 16:00 do 18:00.

Wszyscy zainteresowani pieszą pielgrzymką do Częstochowy są proszeni o kontakt z ks. Michałem.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni.

W czwartek 16 lipca na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy Wiślickiej zgubiono okulary korekcyjne. Jeżeli ktoś znalazł okulary, to prosimy o przyniesienie ich do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”,  „Małego Gościa”, Szlachetne zdrowie”, „WPIS”.

+ Tadeusz Frodyma (lat 78)

+ Andrzej Stawoski (lat 86)

+ Józef Bednarz (lat 62)