Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą – 05.07.2020 r.

Dziś można wesprzeć dobrowolną ofiarą do puszki osoby poszkodowane w wyniku zalań i podtopień, które nawiedziły m.in. Małopolskę. Za wszystkie złożone na ten cel ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Z okazji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski wystosował apel, aby w dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy świętej został powtórzony „Akt zawierzenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Matce Bożej Królowej Polski”. Aktu zawierzenia dokonamy w czasie adoracji.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00.

W poniedziałek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. O godz. 19:00 Msza św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu dla wspólnoty Żywego Różańca.

Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

W sobotę  święto św. Benedykta opata, patrona Europy

Kancelaria parafialna w czasie wakacji otwarta tylko w poniedziałek, w środę i w piątek
w godz. od 8:00-9:00 i od 16:00 do 18:00.

W tym roku na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 6-11 sierpnia ze wspólnoty nowohuckiej będzie szła wyłącznie grupa Karan. Z tego powodu w bieżącym roku nie ma możliwości zapisania się na pielgrzymkę. Więcej informacji oraz zapisy na indywidualne lub duchowe pielgrzymowanie u ks. Michała.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na sprzątanie Kościoła i przyszłe inwestycje.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, „Małego Gościa”, Szlachetne zdrowie”, „WPIS”.

Z okazji rozpoczynających się wakacji i urlopów, życzymy wszystkim Parafianom i gościom bezpiecznego odpoczynku fizycznego oraz odnowy duchowej.

+ Janina Witas (lat 75)

+ Urszula Błądek (lat 71)

+ Teresa Sierakowska (58 lat)