Menu Zamknij

Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą – 21.06.2020 r.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na sprzątanie kościoła i przyszłe inwestycje.

Zapraszamy na niezwykły, międzynarodowy koncert z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II. W koncercie wystąpią artyści z 40 krajów świata, w tym z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Niemiec, Korei, Włoch, Japonii, Tajvvanu, Turcji i Szwajcarii. Soliści Metropolitan Opera z Nowego Jorku, soliści Polskiej Opery Narodowej i Polskiego Baletu Narodowego. W programie muzyka sakralna i klasyczna, składająca się z utworów Schuberta, Mozarta, Verdiego i Moniuszki. Pierwotnie, koncert miał odbyć się w prestiżowym Lincoln Center w Nowym Jorku, jednak ze względu na epidemię został zrealizowany w wersji on-line.

Emisja online odbędzie się dzisiaj, w niedzielę 21 czerwca, o godz. 20.00 na stronie wydarzenia:  www.jp2concert.com.

Nabożeństwo czerwcowe odprawiane jest w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17:00.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00.

W poniedziałek przypada 37 rocznica Konsekracji naszego Kościoła. O godz. 17:30 spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy ks. Michała i ks. Krzysztofa. O godz. 18.00 Msza św. podczas której będziemy modlić się o trzeźwość w rodzinach naszej parafii i ojczyzny. O godz. 19:00 próba przed bierzmowaniem dla tych grup.

We wtorek o godz. 17:30 spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy ks. Kamila i ks.  Grzegorza. O godz. 19:00 próba przed bierzmowaniem dla tych grup. Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, z okazji imienin ks. Janowi życzymy zdrowia, Bożego bł., opieki MB na dalsze lata kapłańskiego życia. O godz. 17:00 ks. bp Damian Muskus udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z grup ks. Michała i ks. Krzysztofa, a z grup ks. Kamila i ks. Grzegorza o godz. 19:00. Msza św. o godz. 18:00 z nowenną do MB Nieustającej Pomocy w dolnym kościele.

W piątek po Mszy św. o godz. 15.00 Droga Krzyżowa w dolnym kościele w intencji rodziców i wychowawców aby troszczyli się o świętość życia w rodzinie i wychowanie do trzeźwości.

W sobotę od godz. 9:00 spowiedź dla dzieci z kl. 3 i rodziców.   

W przyszłą niedzielę odbędzie się uroczystość I Komunii św. o godz. 11:00. Prosimy osoby, które nie biorą udział w komunii o wybranie innych godz. Mszy św. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na sprzątanie i utrzymanie naszego Kościoła.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”,  „Małego Gościa”.

Za tydzień miód z Podobina.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Lena Orłowska

+ Irena Nester (lat 82)

+ Tadeusz Kornaś (lat 79)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…