Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną – 17.05.2020 r.

W tygodniu wszystkie Msze św. także o 15:00 są odprawiane w górnym kościele (prosimy zachować stosowne odstępy między sobą), wejście od osiedla Tysiąclecia. Niedzielna Msza św. o godz. 10:30 jest normalnie w dolnym kościele.

Nabożeństwa majowe, są odprawiane w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17:00.

Od poniedziałku do soboty Adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele od godz. 8:00 do 14:30.

W poniedziałek przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II, o godz. 18:00 uroczysta Msza św. Po Mszy św. będzie można przyjąć indywidualne błogosławieństwo relikwiami krwi św. Jana Pawła II.

W każdy wtorek w godzinach od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672 . Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

Pomału kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Wszystkich którzy chcą jeszcze skorzystać że spowiedzi zapraszamy w tygodniu w godz. od 6:30 do 8:00 i od 17:00 do 18:00.

Rocznica I Komunii św. odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała 11 czerwca o godz. 11:00.

Sakrament bierzmowania odbędzie się w środę 24 czerwca. Godzina zostanie podana w późniejszym czasie.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na sprzątanie i utrzymanie naszego Kościoła.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, „W naszej rodzinie”, „Głos o. Pio”, „Małego Gościa”.

+ Wiesław Czerniga (lat 60)

+ Grażyna Barnaś (lat 70)