Turniej rejonowy Mistrzostw Polski Piłki Nożnej Halowej Służby Liturgicznej

W sobotę 29.02.2020 r. odbył się 2 etap Mistrzostw Polski Piłki Nożnej Halowej Służby Liturgicznej. W rywalizacji brały udział 3 drużyny z naszej parafii.

Kategoria młodsza ,,Ministrant” chłopaki nie przegrali ani jednego meczu dzięki czemu zakwalifikowała się do 3 etapu

(Mistrzejowice 3 – 0 Piaski Nowe

Mistrzejowice 7 – 1 Bohaterów Września

Mistrzejowice 3 – 1 MB Saletyńskiej)

Druga Kategoria ,, Lektor Młodszy” – walczyli dzielnie. Niestety przez kontuzję jednego z zawodników oraz braku rezerwowych zajęli 4 miejsce.

(Mistrzejowice 2 – 4 Kalinowe

Mistrzejowice 4 – 5 Prokocim

Mistrzejowice 2 – 4 MB Saletyńskiej)

Trzecia Kategoria ,, Lektor Starszy” poszli za ciosem i udowodnili że nie tylko najmłodsi potrafią grać w piłkę. Po wielkim trudzie i wysiłku nie przegrali żadnego meczu i dzięki temu zakwalifikowali się do 3 etapu.

(Mistrzejowice 4 – 2 Kalinowe

Mistrzejowice 4 – 1 Prokocim

Mistrzejowice 4 – 2 MB Salatyńskiej)

Dziękujemy wszystkim kibicom oraz naszym Księżom którzy dopingowali i wspierali nas na boisku ks. Kamilowi i ks. Rafałowi. Widzimy się na 3 etapie!

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie naszej Parafii i za zwycięstwa.