Menu Zamknij

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Pawłem Cwynarem 23 lutego 2020 r. o godzinie 18.00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie – świadectwo z Pawłem Cwynarem poświęcone książce „Picie w zachwycie”, które odbędzie się 23 lutego 2020 r. o godzinie 18.00 w dolnym kościele w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie – Mistrzejowicach.

Paweł Cwynar – kiedyś gangster, wielokrotny recydywista, który za kratami spędził 15 lat. Tam też podjął trud autoedukacji, dzięki czemu dziś jest pisarzem. Był zakwalifikowany jako więzień szczególnie niebezpieczny, gdy w celi izolacyjnej wszedł na drogę nawrócenia. Dziś ewangelizuje odwiedzając zakłady karne, szkoły, parafie.
„Picie w zachwycie” to w dynamiczny sposób opisana historia życia z nałogiem alkoholowym, historia upadków i ciągłego powstawania na nowo, historia odnalezienia Boga w najczarniejszym momencie życia. To świadectwo byłego gangstera, który o życiu mówi bez przekłamań, zbędnej słodyczy i melancholii.

Wstęp wolny!