Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą – 09.02.2020 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na zakony kontemplacyjne.

Dziś możemy wesprzeć ofiarą do puszek Hospicjum Domowe dla Dzieci – Alma Spei, które pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Za złożone dla potrzebujących dzieci i ich rodzin składamy serdeczne podziękowania.

Serdecznie zapraszamy do dolnego Kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu, która jest od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00.

W poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki, Od rana będą montowane i strojone organy w dolnym kościele, dlatego w poniedziałek nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu. Od jutra rozpoczynają się spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla klas VI. Podczas Mszy św.  o godz. 18.00 będziemy się modlić o trzeźwość w rodzinach naszej parafii i ojczyzny.

We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, XXVIII Światowy Dzień Chorego. Po Mszy o godz. 18:00 spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.

W piątek święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Maksymiliana patrona naszej parafii.

O godz. 18:30 konferencja dla rodziców i rodziców chrzestnych w sali nr 8.

Za tydzień składka przeznaczona jest na sprzątanie kościoła i nowe inwestycje – organy do dolnego Kościoła. O godz. 18:00 zapraszamy do dolnego Kościoła na Koncert Mistrzejowicki „Gaudete” w wykonaniu chóru Amadeum.

Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Budapesztu, Ludbergu i Medjugorie w terminie 23-31 lipca. Informacje i zapisy w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00 w sali nr 12

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Źródło”, „Niedzielę”, „Olę i Jasia”, „Wpis”, „Głos o. Pio”, „Anioła Stróża”.

+ Alojzy Rojek (lat 88)

+ Ludwika Czech (lat 82)

+ Janina Kulesza (lat 70)

+ Irena Banachowicz (lat 88)