Menu Zamknij

Nowe Sanktuarium i ciekawy wykład z naprotechnologii

W sobotę 12 października o godz. 15:00 w auli „Domus Mater” w Krakowie przy ul. Saskiej 2, odbędzie się wykład dra n. med. Tomasza Kandzi z Katowic „Naprotechnologia – przyczynowe leczenie niepłodności” i świadectwo osób, które leczone tą metodą oraz za wstawiennictwem Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa, zostały rodzicami – Agata i Mariusz Stańczukowie.

O godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza Święta o dar potomstwa.

W niedzielę 13 października podczas Mszy Świętej o godz. 12:00, abp Marek Jędraszewski, ogłosi kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-Płaszowie przy ul. Saskiej 2, miejsca w którym dzieją się wielkie i małe cuda – Sanktuarium Matki Bożej Płaszowskiej Matki Błogosławionego Macierzyństwa.  Serdecznie zapraszają Księża Sercanie i Parafianie!