Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą – 21.07.2019 r.

Dziś przedstawiciele Wspólnot parafialnych zbierają przy wyjściach z kościoła ofiary na sprzątanie naszej świątyni. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Z kalendarza liturgicznego:

w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny

– we wtorek święto św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy

– w środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy

– w czwartek święto św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących; błogosławieństwo pojazdów odbędzie się w niedzielę po Każdej Mszy św., ofiary składane podczas poświęcenia pojazdów zostaną przekazane na zakup pojazdów dla misjonarzy.

– w piątek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP

W piątek po Mszy św. o godz. 15:00, zapraszamy do dolnego kościoła na Drogę Krzyżową w intencji przebłagalnej za grzechy pijaństwa oraz świętokradztwa dokonane w naszej Ojczyźnie.

O godz. 18:30 konferencja chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych w sali nr 8

W każdy piątek z wyjątkiem pierwszego o godz. 18:00 w kancelarii parafialnej można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych dotyczących obrotu i wynajmu nieruchomości, sporządzaniu odpowiednich umów. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

Zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 6-11 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę do 28 lipca w kancelarii parafialnej, a od 29 lipca zapisy w Arce Pana w Bieńczycach.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Źródło”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, WPIS” „Olę i Jasia”, „Małego Gościa”, jest jeszcze nasz parafialny ślad.

Z zakrystii są do odebrania płytki ze zdjęciami z pielgrzymki do Włoch

+ Wanda Francuz (lat 70)

+ Bronisław Skowronek (lat 78)

+ Teresa Kamińska (lat 67)