Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą – 07.07.2019 r.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu

Z kalendarza liturgicznego:

w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

– w czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

– w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp i męczennika

– w sobotę wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

W piątek o godz. 18:00 w kancelarii parafialnej można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych dotyczących obrotu i wynajmu nieruchomości, sporządzaniu odpowiednich umów. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W piątek o godz. 18:30 konferencja przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych.

W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o 18:00

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9:30 w sposób szczególny będziemy się modlić za przyczyną św. Maksymiliana patrona naszej parafii.

Michał zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 6-11 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę do 28 lipca w kancelarii parafialnej, a od 29 lipca zapisy w Arce Pana w Bieńczycach.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w listopadzie br. Wszystkie informacje są na stronie parafialnej, zapisy u ks. Rafała (tel. 12 6271227)

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Źródło”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, WPIS” „Olę i Jasia”, „Małego Gościa”, jest nowy numer śladu a w nim możemy przeczytać: o Tatuażyście z Auschwitz, o Podeptanym Sztandarze, jest kolejny list s. Joanny Goik z Timor, są rozważania na każdą niedzielę, a także kolejny artykuł z cyklu Żywy Ślad.

Dziś można nabyć produkty domowego wyrobu, młodzi studenci zapraszają na degustację.

+ Stanisława Korepta (lat 69)

+ Narcyz Sadłoń (lat 89)

+ Helena Swat (lat 76)