Menu Zamknij

Niebiańska Drużyna

Witam Państwa serdecznie. Pierwszego grudnia na jednej z najpiękniejszych hal sportowych w Michałowicach rozegrał się mecz towarzyski: kandydaci na ministranta kontra ich ojcowie. Mecz wzbudził olbrzymie emocje zarówno wśród zawodników jak i nas kibiców. Całe szczęście krew się strumieniami nie lała, ławki nie latały, bez rac się obeszło, a to dzięki niezawodnemu sędziemu Kubie Fudali, który skutecznie czuwał nad przebiegiem spotkania.

Po rozgrywkach piłkarskich najmłodsi zawodnicy mieli czas, by odstresować się i pograć w kręgle w VIVA Sport Klub. A nasze spotkanie towarzyskie, zakończyliśmy przy stole obfitości w Pizzerii Libero. Na razie koniec sezonu. Teraz pora by kandydaci na ministranta doszlifowali wiedzę i podnieśli swe umiejętności, by na wiosnę zacząć nowy sezon.

Zapisy do Niebiańskiej Drużyny otwarte. Prosimy nie wchodzić oknami. Wystarczy podejść do zakrystii lub zadzwonić domofonem.