Menu Zamknij

Wyjazd integracyjny do Łańcuta i Solec Zdrój

Kto nie był z nami ten niech żałuje… 

            A jest czego żałować. Po pierwsze wspólnie spędzonego czasu, jednym słowem integracji. Po drugie zwiedzania jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych

w Polsce – Zamku Lubomirskich i Potockich w Łańcucie. Pięknych salonów i prywatnych sypialni, kipiących bogactwem, dostojeństwem i arystokracją. Pięknego ogrodu i storczykarni. Starych ikon cerkiewnych, myśliwskich polowań i nowoczesnych jak na tamte czasy karot. Po trzecie trzeba żałować historii tego miejsca, barwnych opowieści, „Bezcennego daru”.

Najbardziej jednak niech żałuje nasze ciało. Niech żałuje tego gorącego basenu wypełnionego silnie zmineralizowaną wodą chlorkowo-sodową, bromkową, jodkową, borową o zawartości aktywnych związków siarki ze Źródła Malina. Ci co byli chyba zgodnie powiemy – poznaliśmy jej leczniczą siłę i działanie.

Jednym zdaniem trzeba żałować, tego wszystkiego co nasze oczy widziały, co uszy słyszały, co nasz węch poczuł, a ciało mogło przeżyć. A to wszystko dzięki Rycerstwu Niepokalanej. Przyłącz się do nas! Bo z nami twój Duch będzie mocny, ciało będzie zdrowe,
a życie szybkie i szczęśliwe.