XXXIII Niedziela Zwykła 18 XI 2018

Dzisiaj, z okazji Światowego Dnia Ubogiego, po Mszach świętych zbiórka do puszek na potrzeby ubogich.

Kalendarz Liturgiczny:
– poniedziałek: błg. Salomei, zakonnicy;
– wtorek: św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
– środa: Ofiarowania NMP;
– czwartek: św. Cecylii, dziewicy i zakonnicy;
– sobota: św. Męczenników z Korei: Andrzeja i współbraci.
W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata.
► W środę o godz. 19.00 w dolnym kościele Msza święta Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Wspólnota zaprasza chętnych do wspólnej modlitwy.
► W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta o uzdrowienie duszy i ciała. Po Mszy świętej modlitwa uwielbienia i modlitwa o uwolnienie. Modlitwę poprowadzi O. Józef Witko.
► W czwartek od godz. 8.00 bezpłatne porady prawne w kancelarii parafialnej.
 ► Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej zaprasza w sobotę na godz. 9.00 na Mszę świętą do dolnego kościoła na rozpoczęcia Dnia Wspólnoty.
► W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 Wspólnota Oazowa zaprasza chętną młodzież na spotkanie Biblijne.
► W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w dolnym kościele zapraszamy na Koncert Mistrzejowicki, w którym wystąpi zespół muzyki dawnej „Flores Rosarum.”   W programie: ” Śpiewy św. Hildegardy z Bingen”.
► Również w przyszłą niedzielę będzie miała miejsce zbiórka ofiar do puszek na sprzątanie naszego kościoła.
► Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Źródło”, „Głos o. Pio”, „Miłujcie się !” (w nim artykuł o wielkich cudach związanych z adoracją Najświętszego Sakramentu), kwartalnik „WPIS”. Ponadto w kiosku s. Zofia poleca książkę pt: „Przedsionek..”
► W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności:

+Weronika WILK.