Menu Zamknij

Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą – 22.01.2023 r.

Dzisiaj o godz.18.00 w Dolnym Kościele jasełka przygotowane przez młodzież ze wspólnot neokatechumenalnych wyjeżdzających do Lizbony na Światowe Dni Młodzieży. Wstęp wolny
a pozyskane ofiary zostaną przekazane na dofinasowanie wyjazdu.  

W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o trzeźwość w rodzinach naszej parafii i ojczyzny. Po Mszy św. spotkanie o tematyce z zakresu uzależnień w sali nr 9. Spotkania są otwarte – serdecznie zapraszamy.

We wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego.

W środę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. 

W czwartek wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa. 

W piątek wspomnienie św. Anieli Merici. 

W sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. 

W niedzielę 29 stycznia po Mszy Św. o godz. 17.00 odbędzie się koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu chóru Vox Clamantis z parafii św. Jana Chrzciciela.  

Ruch Kultury Chrześcijańskiej „Odrodzenie” zaprasza członków i sympatyków na spotkanie Opłatkowe w niedzielę w dniu 29.01.2023, które się rozpocznie Mszą świętą o godz.15.00 w dolnym Kościele zaś Opłatek i wspólne kolędowanie w Bunkrze. 

Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Wpis, Głos Ojca Pio, Mały Gość, Staś. Ukazał się nowy numer czasopisma Miłujcie się pod zmienionym tytułem Trwajcie
w miłości.  

Nasza parafia organizuje w ferie rekolekcje dla dzieci z kl. 3-5 w terminie od 09.02-11.02 w formie półkolonii. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. W programie m.in. wycieczka na Śnieżnicę, gra terenowa oraz wyjazd na Podhale na sanki. Koszt: 80 zł. Więcej informacji u ks. Jana Pawła. Zapisy w zakrystii. 

Porady prawne można uzyskać w każdy wtorek telefonicznie od 15.00 -17.00 pod nr telefonu: 601983672. 

Chór Opery Krakowskiej zaprasza na koncert „Pierwsza Kolęda” 27 stycznia (piątek) o godz. 18.30 w Operze Krakowskiej (Antresola). Cena biletu 40/50 do nabycia w kasie opery. 

Za złożone ofiary na utrzymanie naszego kościoła składamy serdeczne Bóg zapłać.

Za tydzień miód z Podobina. 

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Krystyna Halo (lat 71), Wojciech Gunia (lat 84), Ryszard Lasia (lat 80), Władysław Mucha (lat 86)