Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą – 17.07.2022 r.

W poniedziałek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy,

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. W tych samych godzinach możemy kontaktować się w kwestiach uzależnień pod numerem telefonu (pani Zofia tel. 511 774 748; pan Andrzej tel. 728 393 033).

W czwartek o godz. 18:00 Msza św. w intencji wyniesienia na ołtarze Sługi Bożego ks. Józefa Kurzei. Polecajmy naszemu Słudze Bożemu troski i trudy naszego życia.

W piątek święto św. Marii Magdaleny. Po Mszy św. o godz. 15:00 Droga Krzyżowa z intencji trzeźwości rodzin naszej Parafii i Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do udziału w modlitwie.

W sobotę święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Prośby i podziękowania za przyczyną Sługi Bożego Józefa Kurzeji możemy składać do brązowej puszki, która jest przy głównych drzwiach wahadłowych.

W dolnym kościele trwają prace renowacyjne przygotowujące go pod beatyfikację Sługi Bożego ks. Józefa Kurzeji. Za składane ofiary na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Głos o. Pio”, „WPIS”, „Miłujcie się” dla dzieci „Tęcza” i „Mały gość”.

Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę od 6-11.08.2022 pod hasłem „ Posłani w pokoju Chrystusa”. Zapisy w zakrystii.

+ Leonard Ambrozik (lat 87)

+ Marian Kobowicz (lat 70)