Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą – 03.07.2022 r.

Dziś w liturgii wspominamy św. Tomasza Apostoła. Z okazji imienin pana Tomasza naszego organisty składamy mu serdeczne życzenia. Życzymy zdrowia, Bożego bł. i potrzebnych łask. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W poniedziałek rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie. O godz. 19:00 Msza św. i czuwanie Żywego Różańca.

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. W tych samych godzinach możemy kontaktować się w kwestiach uzależnień pod numerem telefonu (pani Zofia tel. 511 774 748; pan Andrzej tel. 728 393 033).

W środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,

W czwartek o godz. 14:30 Różaniec do Krwi Chrystusa.

W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli,

W przyszłą niedzielę młodzież przygotowująca się do bierzmowania w grupie Postcresima, wraz z opiekunami, będą sprzedawać kawę i ciastka. Zebrane fundusze będą przeznaczone na wakacyjne rekolekcje.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Prośby i podziękowania za przyczyną Sługi Bożego Józefa Kurzeji możemy składać do brązowej puszki, która jest przy głównych drzwiach wahadłowych.

W dolnym kościele trwają prace renowacyjne przygotowujące go pod beatyfikację Sługi Bożego ks. Józefa Kurzeji. Za składane ofiary na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać.

Koło Przyjaciół Radia Maria organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 10 lipca. Zapisy w niedziele w godz. dyżuru Koła lub pod numerem telefonu 507 214 522.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Głos o. Pio”, „WPIS”, „Miłujcie się” dla dzieci „Tęcza” i „Mały gość”.

Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę od 6-11.08.2022 pod hasłem „ Posłani w pokoju Chrystusa”.

+ Jerzy Kurowski (lat 80)