Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną – 22.05.2022 r.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo majowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 17:00.

W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o trzeźwość w rodzinach naszej parafii i ojczyzny. Po Mszy św. spotkanie formacyjne Bractwa Trzeźwości w sali nr 9. Wszystkie spotkania są otwarte – serdecznie zapraszamy.

We wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. W godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. W tych samych godzinach możemy kontaktować się w kwestiach uzależnień pod numerem telefonu (pani Zofia tel. 511 774 748; pan Andrzej tel. 728 393 033).

W czwartek wspomnienie św. Filipa Nereusza,

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Prośby i podziękowania za przyczyną Sługi Bożego Józefa Kurzeji możemy składać do brązowej puszki, która jest przy głównych drzwiach wahadłowych.

Duszpasterstwo Ludzi Pracy zaprasza na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej w najbliższą sobotę. Modlitwa rozpoczyna się o godziny 10:00 przy ołtarzu polowym. Dojazd we własnym zakresie.

4 czerwca Żywy Różaniec zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy. Informacje i zapisy w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00 i w środy po nowennie w sali nr 12.

W sobotę 11 czerwca zapraszamy na XVI Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Więcej informacji i zapisy niedzielę w godz. od 9:00-11:00 w sali nr 7.

W dolnym kościele trwają prace renowacyjne przygotowujące go pod beatyfikację Sługi Bożego ks. Józefa Kurzeji. Ofiary na ten cel możemy składać do kopert, które są w przedsionkach Kościoła. Za składane ofiary na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Głos o. Pio”, „WPIS”, „Miłujcie się” dla dzieci „Tęcza” i „Mały gość”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Za tydzień miód z Podobina.

+ Halina Ziąbka (lat 76)

+ Zdzisława Koźmic (lat 75)

+ Roman Janczarski (lat 57)

+ Władysław Broński