Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą – 07.11.2021 r.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00.

W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o trzeźwość w rodzinach naszej parafii i ojczyzny. Oaza zaprasza o godz. 19:00 na adorację Najświętszego Sakramentu do dolnego kościoła, a także na spotkania młodzieży w piątek o godz. 19:00.

We wtorek rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W godz. od 15:00 do 17:00 pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

W czwartek wspomnienie św. Marcina z Tours, Jest to również Narodowe Święto Niepodległości. Po Mszy św. o godz. 18:00 Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza na spotkanie wspólnoty.

W piątek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

W sobotę wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

W Niedzielę będziemy obchodzić światowy Dzień Ubogiego, z tej racji Zespół Charytatywny będzie zbierał ofiary do puszek na cele charytatywne i dla ludzi potrzebujących z naszej parafii.

Kancelaria otwarta w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Podobnie jak w latach ubiegłych wypominki roczne są czytane przez cały rok: w sobotę o godz. 17:30 i w niedzielę o godz. 7:30, 12:30; 16:30 i 18:30 (w cyklu rotacyjnym). Różaniec za zmarłych jest przez cały listopad w dni powszednie o godz. 8:00 i godz. 17:30 połączony z wypominkami. Na stronie parafii są już nowe wypominki i rozpiska ich wyczytywania.

Zachęcamy do zyskiwania odpustów za zmarłych. Zgodnie z dekretem Penitencjarii Apostolskiej odpust zupełny za zmarłych możemy zyskać przez cały miesiąc listopad.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „WPIS”, „Miłujcie się” dla dzieci „Mały Gość”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

+ Władysława Zawilińska (lat 86)

+ Helena Stępniak (lat 72)