Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą – 15.08.2021 r.

Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00.

We wtorek święto św. Jacka, prezbitera, patrona Archidiecezji Krakowskiej. W godz. od 15:00 do 17:00pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W czwartek o godz. 18:00 w dolnym kościele Msza św. w intencji wyniesienia na ołtarz naszego Sługi Bożego ks. Józefa Kurzei. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i przedstawiania Bogu trudów i trosk dnia codziennego.

W piątek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

W sobotę wspomnienie św. Piusa X, papieża.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „WPIS”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, „Głos o. Pio” dla dzieci „Tęcza”, „Mały Gość”, „Staś”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

+ Eleonora Polewka (lat 33)