Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą – 08.08.2021 r.

Dziś po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00.

W poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

We wtorek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika. W godz. od 15:00 do 17:00pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę wspomnienie św. Klary,

W czwartek Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza na spotkanie formacyjne wspólnoty po Mszy Św. o godz. 18:00.

W piątek święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej. Po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie z procesją eucharystyczną. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, patrona naszej parafii. W tym dniu wieczorem, tak jak co roku, Msza św. o godz. 18:00 będzie nie w kościele, lecz przy kapliczce Matki Bożej na oś. Oświecenia (w miejscu gdzie rozpoczęła się tworzyć nasza parafia).

Za tydzień składka przeznaczona jest na sprzątanie Kościoła i nowe inwestycje.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „WPIS”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, dla dzieci „Tęcza”, „Mały Gość”, „Staś”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

+ Władysław Janicki

+ Jan Piwowarski