Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą – 01.08.2021 r.

Rozpoczynamy miesiąc sierpień, ustanowiony przez Episkopat Polski Miesiącem  Niech sierpniowa abstynencja od napojów alkoholowych w roku 80 rocznicy męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana, patrona trzeźwości i roku beatyfikacji wielkiego apostoła trzeźwości Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego zaowocuje w naszej parafii wielką hojnością. Niech będzie szczególnym znakiem naszej gorliwej miłości Boga i bliźnich, naszego zaangażowania w dobro każdego człowieka, każdej rodziny i całego Narodu. Gorąco zachęcamy do wpisu daru abstynencji w Parafialnej Księdze Trzeźwości, która jest wystawiona po każdej Mszy św. przed ołtarzem św. Jana Chrzciciela.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00.

W poniedziałek o godz. 19:00 Msza św. i czuwanie Żywego Różańca.

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera. O godz. 17:15 różaniec w intencji Ojczyzny i beatyfikacji Sług Bożych.

W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele po Mszy św. o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa.

W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza na Mszę św. wynagradzającą NSPJ o godz. 15:00 do dolnego kościoła. Spowiedź od godz. 16:00 do 18:00

W sobotę Msza św. o godz. 7:30 w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP, oraz w intencji dzieci poczętych oraz ich rodziców. Po Mszy św. Różaniec.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i w środę w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00. W piętek kancelaria czynna tylko rano od godz. 8:00 do 9:00

Zapisy na pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w parafii Arka Pana w dniach od 1 do 5 sierpnia w godzinach od 17:00 do 20:00. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej i na Facebooku.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „WPIS”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, dla dzieci „Tęcza”, „Mały Gość”, „Staś”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dziś do nabycia miód z Podobina.

+ Władysław Konieczny (lat 82)

+ Janusz Klimczyk (lat 79)

+ Irena Bigos (lat 70)

+ Dorota Żaba (lat 47)