Menu Zamknij

Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą – 24.07.2021 r.

Dziś przypada święto św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących; błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy św., ofiary składane podczas poświęcenia pojazdów zostaną przekazane na zakup pojazdów dla misjonarzy. Przed kościołem młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania i odpowiedzialni za grupę Post Cresima sprzedają kawę i ciastka, by w ten sposób pozyskać środki na wyjazd rekolekcyjny grupy. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00.

W poniedziałek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W czwartek wspomnienie św. Marty.

W sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli,

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

„Zgromadzeni na świętej wieczerzy” pod takim hasłem odbędzie się w dniach od 6 do 11 sierpnia 41 Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapisy w parafii NMP Królowej Polski w Krakowie – Bieńczycach (kościół Arka Pana) w dniach od 1 do 5 sierpnia w godzinach od 17.00 do 20.00. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej i na Facebooku. Osoby zainteresowane pielgrzymką zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę (01.08.) o godzinie 18:00 w dolnym kościele.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „WPIS”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, dla dzieci „Tęcza”, „Mały Gość”, „Staś”.

Za tydzień będzie można nabyć miód z Podobina.

Za ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Zbigniew Nowak (lat 70)

+ Jan Radwański (lat 78)

 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…