Menu Zamknij

Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą – 04.07.2021 r.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Przed kościołem możemy wesprzeć ofiarami do puszek poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00.

W poniedziałek o godz. 19:00 Msza św. i czuwanie Żywego Różańca.

We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. W godz. od 15:00 do 17:00 pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, Po Mszy św. o godz. 18:00 Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza na spotkanie formacyjne wspólnoty.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 11 lipca. Zapisy w sali nr 7. Również w sali nr 7 można składać ofiary na Różę dla Matki Bożej.

Żywy Różaniec zaprasza na pielgrzymkę w dniach od 16 do 18 września do: Komańczy, Strachociny, Dukli, Dębowca, Miejsca Piastowego. Informacje i zapisy w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00 i 9:30, oraz w środę po nowennie w sali nr 12. Przy okazji można zapisać się do wspólnoty Żywego Różańca (aktualnie brakuje ok 30 osób). Serdecznie zapraszamy.  

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, dla dzieci „Tęcza”, „Mały Gość”, „Staś”.

Za ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Stanisław Polus (lat 80)

+ Henryk Matuła (lat 78)

+ Władysław Migas (lat 68)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…