Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą – 07.02.2021 r.

Dziś I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone we wtorek ofiary na zakony kontemplacyjne.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00. Oaza zaprasza na wspólne uwielbienie w poniedziałek od godz. 20:00 do 21:00 w dolnym kościele.

W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy się modlić o trzeźwość w rodzinach naszej parafii i ojczyzny. Po Mszy św. spotkanie w sali nr 9.

We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.

W środę wspomnienie św. Scholastyki,

W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, w tym dniu przypada XXIX Światowy Dzień Chorego.

Kancelaria otwarta w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

W każdy wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W przyszłą niedzielę kończymy zbiórkę „dobre monety”. Przy kaplicy św. Jana Chrzciciela można jeszcze wrzucać monety krajowe, zagraniczne oraz stare polskie złote. Po Mszy św. o godz. 17:00 litania do św. Maksymiliana, patrona naszej parafii.

Bracia Kapucyni zapraszają do akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Przyłączając się do misjonarzy podarujemy afrykańskim dzieciom zdrowie i pomoc lekarską. Nasz pączek sprawi, że zjedzą ciepły posiłek i będą pić czystą wodę z nowych studni. Dzięki akcji powstają nowe: szkoły, place zabaw, boiska i kaplice. Zachęcamy do zapoznania się z akcją na stronie — pączek.kapucyni.pl i przyłączenia się do misjonarzy.

Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego i Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek rozpoczynają rekrutację do klas pierwszych. Więcej informacji na stronach szkół.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Głos o. Pio”, „WPIS” dla dzieci „Staś” i „Mały gość”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

+ Stanisław Cymbor (lat 77)

+ Maria Poręba (lat 77)

+ Wiktor Osuch (lat 51)

+ Jerzy Skrzypczyk (lat 70)