Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny – 27.12.2020 r.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00 w dolnym Kościele. Oaza zaprasza na wspólne uwielbienie w poniedziałki od godz. 19:00 do 20:00 w dolnym kościele.

W poniedziałek święto św. Młodzianków, męczenników.

W czwartek o godz. 17:00 uroczyste Nieszpory na zakończenie starego roku. Za uroczyste odśpiewanie hymnu Ciebie, Boga wysławiamy można uzyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszamy. Możliwość spowiedzi przed pierwszym piątkiem od godz. 17:30.

W piątek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w niedzielę.

W sobotę wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Na Mszy św. o godz. 7:30 będziemy się modlić w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP, oraz w intencji dzieci poczętych. Po Mszy św. Różaniec, na który wszystkich zapraszamy.

Kto nie ma jeszcze kalendarza parafialnego na nowy rok to można go nabyć w kancelarii parafialnej lub w zakrystii, po każdej Mszy św.

Kancelaria otwarta tylko w poniedziałek i w środę w godz. od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Echo Maryi”, „WPIS”, „Miłujcie się”, dla dzieci miesięcznik „Staś” i „Mały gość”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Kolęda – wizyta Duszpasterska, w tym roku ze względu na epidemię, ma inny charakter. Na Mszę św. o godz. 18:00 ze szczególnym błogosławieństwem dla domu i rodzin zapraszamy:

W poniedziałek rodziny z osiedla Tysiąclecia z bloku: 1, 2, 24, 25, 43, 45.

We wtorek rodziny z osiedla Tysiąclecia z bloku: 3, 5, 26, 29, 47, 48.

W środę rodziny z osiedla Tysiąclecia z bloku: 6, 30, 31, 49, 50.

+ Zofia Adamiec (lat 80)

+ Elżbieta Baczyńska (lat 73)