Menu Zamknij

„Okruchy” Maksymiliana – 24.12.2020 r.

„A ty, dziecię, zwać się będziesz prorokiem Najwyższego”

Tak, właśnie Ty, i Ty, i Ty! Otrzymujesz od Boga szczególne posłannictwo. Zostajesz przez Boga wezwany do posłuszeństwa Jego Słowu.  Jako Dziecko Boże stajesz się prorokiem Najwyższego. Masz przemawiać w imieniu Boga. Jesteś powołany do bycia współczesnym „Janem Chrzcicielem”, który ma przygotować drogi Panu. To boskie oczekiwanie wobec Ciebie. Jesteś odpowiedzialnym „rzecznikiem” Pana Boga? Zanosisz Słowo Boże swym braciom i siostrom? Głosisz przyjście Pana, Jego Zbawczą misję codziennym świadectwem swego życia? Pomagasz innym „prostować ścieżki życia”? Głosisz chwałę, moc, dobroć, miłość Bożą wszystkim Jego dzieciom, zwłaszcza tym pogubionym?

Nie bój się, odwagi, podołasz, to zadanie na Twoje możliwości. Bóg jest z Tobą!