Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną – 25.04.2021 r.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji wspólnego czytania Pisma Świętego. Mamy nadzieję, że Słowo Boże na stałe zagości w naszych domach i sercach.

Dziś imieniny naszego metropolity ks. abp Marka Jędraszewskiego, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Oaza Dzieci Bożych serdecznie zaprasza na scholę na niedzielne Msze św. o godz. 11:00. Próba scholi zaczyna się o godz. 9:30 w sali nr 10.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00. Oaza zaprasza na wspólne uwielbienie w poniedziałki od godz. 19:00 do 20:00 w dolnym kościele.

W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy się modlić o trzeźwość w rodzinach naszej parafii i ojczyzny. Po Mszy św. spotkanie o tematyce z zakresu uzależnień w sali nr 9.

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W czwartek święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

W piątek rozpoczęcie nabożeństw majowych na które serdecznie zapraszamy. Majówki w tygodniu będą po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 17:00.

W pierwszą sobota miesiąca na Mszy św. o godz. 7:30 będziemy się modlić w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP, oraz w intencji dzieci poczętych i ich rodzin. Po Mszy św. Różaniec, na który wszystkich zapraszamy. Od godz. 9:00 kapłani udadzą się do chorych z Komunią Świętą. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę po północnej Polsce od 11-17.06.2021 r. Więcej informacji znajdziemy na stronie parafii, Facebooku i w programach pielgrzymki, które są w zakrystii. Zapisy u ks. Rafała.

Grupa pielgrzymkowa nr 24 zaprasza na rowerową pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej 5 czerwca. Spotkanie organizacyjne we wtorek 4 maja o godz. 18:45 w dolnym kościele. Więcej informacji w zakrystii oraz u ks. Michała.

W niedzielę 9, 16 i 23 maja o godz. 11:00 będzie Uroczystość I Komunii Św. dla dzieci z naszych Szkół Podstawowych. W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o wybranie innych godzin Mszy św., tak by Msza św. o godz. 11:00 mogła być tylko dla dzieci komunijnych i ich rodziców.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „WPIS”, „Miłujcie się” dla dzieci „Staś”, „Tęcza” i „Mały gość”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

+ Wanda Wymazał (lat 78)

+ Tadeusz Magdziarz (lat 80)

+ Kazimierz Salamon (lat 84)

+ Janina Urban (lat 84)