Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą

Przypominamy że zgodnie z Dekretem Penitencjarii Apostolskiej odpust za zmarłych możemy uzyskać przez cały miesiąc listopad.

Duszpasterstwo studentów i młodzieży pracującej zaprasza wszystkich chętnych na rozważanie Słowa Bożego dziś po Mszy św. o godz. 19:00 w sali nr 11 (bunkier).

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00. Oaza prowadzi uwielbienie w poniedziałki od godz. 19:00 do 20:00 w dolnym kościele.

W poniedziałek Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o trzeźwość w rodzinach naszej parafii i ojczyzny. Czuwanie modlitewne Żywego Różańca o godz. 19:00.

We wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

W środę Narodowe Święto Niepodległości, wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.

W czwartek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

W piątek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić IV światowy dzień ubogiego, możemy wesprzeć to dzieło ofiarami do puszek.

Podobnie jak w latach ubiegłych wypominki roczne będą odmawiane przez cały rok: w sobotę o godz. 17:30 i w niedzielę o godz. 7:30, 12:30; 16:30 i 18:30 (w cyklu rotacyjnym). Różaniec za zmarłych jest przez cały listopad w dni powszednie o godz. 8:00 i godz. 17:30 połączony z wypominkami.

ks. Michał zaprasza na Mszę św. Trydencką połączoną z kazaniem o eucharystii w każdy czwartek o godz. 19:15 w dolnym kościele.

Kancelaria otwarta w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Małego Gościa” i „Stasia”. Zachęcamy do nabywania naszego miesięcznika „Ślad”.

Serdecznie zachęcamy do nabywania nowego kalendarza parafialnego na rok 2021. Kalendarz przygotowała Służba Liturgiczna i cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest dla chłopców. Koszt wydruku jednego kalendarza to 10 zł. Za wszystkie kupione kalendarze i złożone ofiary w ich imieniu serdecznie dziękujemy.

+ Edmund Jarecki (lat

+ Krystyna Malaca (lat

+ Barbara Jachym (lat 84)

+ Krystyna Pagacz (lat 75)