Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą – 13.09.2020 r.

Dziś możemy wesprzeć ofiarami do puszek Zespół Charytatywny, który wykupuje w szkołach obiady dla potrzebujących dzieci. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. O godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją eucharystyczną. Prosimy na procesję przynieść świece.

Zapraszamy na nocne czuwanie Żywego Różańca w Częstochowie z 5-6 października. Zapisy dzisiaj po Mszy św. o godz. 8:00 i 9:30 i w środę po nowennie w sali nr 12.

Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00. Oaza prowadzi uwielbienie w poniedziałki od godz. 19:00 do 20.00 w dolnym kościele.

W poniedziałek św. Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 18.00 Msza św. rozpoczynająca nowy rok formacji i pracy Bractwa Trzeźwości. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w sali nr 9.

We wtorek wspomnienie NMP Bolesnej. Od godz. 18:00 zachęcamy do korzystania z Poradni Życia Rodzinnego w kancelarii

W środę wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

W czwartek Ojcowie Cystersi zapraszają naszą parafię na Mszę św. o godz. 18.00 z racji uroczystości odpustowych na Podwyższenie Krzyża.

W piątek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

Przypominamy że kancelaria parafialna otwarta jest w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej siłowni „Maximilianum”, która jest już otwarta, bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie parafialnej i na plakatach w dolnym kościele.

W przyszłą niedzielę odbędzie się uroczystość I Komunii św. o godz. 11:00. Prosimy osoby, które nie biorą udział w komunii o wybranie innej godz. Mszy św. Dziękujemy za wyrozumiałość. Za tydzień składka przeznaczona jest na sprzątanie kościoła i przyszłe inwestycje. Za wszystkie składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Głos o. Pio”, „Szlachetne Zdrowie”, „Mały Gość”.

+ Adam Walczak (lat 84)

+ Stefania Magda (lat 78)

+ Wacław Nędza (lat 86)

+ Stefan Imbir (lat 83)