Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą – 09.08.2020 r.

Zapraszamy do korzystania z Adoracji Najświętszego Sakramentu w godz. 8:00 do 15:00 w dolnym kościele.

Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W poniedziałek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

We wtorek wspomnienie św. Klary, dziewicy.

W czwartek święto NMP Kalwaryjskiej, o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją eucharystyczną. Prosimy na procesję przynieść świece.

W piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, patrona naszej parafii. W tym dniu wieczorem, tak jak co roku, Msza św. o godz. 18:00 będzie nie w kościele, lecz przy kapliczce Matki Bożej na oś. Oświecenia w miejscu gdzie rozpoczęła się tworzyć nasza parafia.

W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. są jak w niedzielę (błogosławieństwo ziół i kwiatów).

Kancelaria parafialna w czasie wakacji otwarta tylko w poniedziałek, w środę i w piątek w godz.
od 8:00-9:00 i od 16:00 do 18:00.

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje parafialne „Wielki rajd do nieba” młodzież z klas 6-8 oraz ze szkoły średniej. Rekolekcje rozpoczną się wycieczką 31.08 i potrwają przez 3 kolejne piątki. Więcej informacji na plakatach, stronie internetowej  i Facebooku. Zapisy: https://bit.ly/wielkirajdonieba

W przyszłą niedzielę będziemy modlić się za dotkniętych cierpieniem mieszkańców Bejrutu w Libanie, a także będziemy mogli wesprzeć ich dobrowolną ofiarą do puszek.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni. Za tydzień składka przeznaczona jest na sprzątanie kościoła i przyszłe inwestycje.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”,  „Małego Gościa”, Szlachetne zdrowie”, „WPIS”.

Przypominamy o zakładaniu maseczek lub przyłbic w świątyni, dezynfekcji dłoni i konfesjonał po spowiedzi. Dziękujemy za Waszą odpowiedzialność i wyrozumiałość.

+ Leon Duda (lat 81)

+ Józef Martyniak (lat 89)

+ Marian Szałas (lat 77)

+ Jan Pogorzelski (lat 76)