Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą – 26.07.2020 r.

Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów, ofiary składane podczas poświęcenia zostaną przekazane na zakup pojazdów dla misjonarzy.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00.

Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę wspomnienie św. Marty.

W piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

W sobotę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Z  racji pierwszej soboty Msza św. o godz. 7:30 w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP, oraz w intencji dzieci poczętych i ich rodziców. Po Mszy św. różaniec, na który wszystkich serdecznie zapraszamy.

Wszyscy zainteresowani pieszą pielgrzymką do Częstochowy są proszeni o kontakt z ks. Michałem.

Kancelaria parafialna w czasie wakacji otwarta tylko w poniedziałek, w środę i w piątek w godz.
od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”,  „Głos O. Pio”.

+ Małgorzata Kubek (lat 62)

+ Daniel Zygmunt (lat 20)