Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą – 19.07.2020 r.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na sprzątanie kościoła i przyszłe inwestycje.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00.

Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę święto św. Marii Magdaleny.

W czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

W piątek wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

W sobotę święto św. Jakuba, apostoła i św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Błogosławieństwo pojazdów odbędzie się w niedzielę po każdej Mszy św., ofiary składane podczas poświęcenia pojazdów zostaną przekazane na zakup pojazdów dla misjonarzy.
Z okazji imienin ks. Krzysztofowi życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w Jego posłudze kapłańskiej.

W przyszłą niedzielę (26.07.2020 r.) o godz. 13:00 Wspólnoty parafialne zapraszają na dziękczynną Mszę św. za wybór Prezydenta RP oraz o błogosławieństwo Boże i pokój dla Polski i dla polskich rodzin.

Kancelaria parafialna w czasie wakacji otwarta tylko w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Wszyscy zainteresowani pieszą pielgrzymką do Częstochowy są proszeni o kontakt z ks. Michałem.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”,  „Małego Gościa”, Szlachetne zdrowie”, „WPIS”.

+ Maria Domagała (lat 78)

+ Halina Mech (lat 70)

+ Włodzimierz Mikołajczyk (lat 73)

+ Stanisława Skowronek (lat 86)