Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą – 12.07.2020 r.

Składamy serdeczne podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę ofiarny na powodzian w kwocie 17750 zł.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00.

W poniedziałek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.

We wtorek w liturgii kościoła wspominamy św. Kamila patrona naszego ks. Kamila. Z racji imienin ks. Kamilowi życzymy Bożego bł. opieki Matki Bożej i Darów Ducha Świętego w Jego posłudze kapłańskiej i pracy naukowej. Po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Maksymiliana z procesją eucharystyczną.

Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godzinach od 15:00 do 17:00. Numer kontaktowy 601-983-672. Bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej), Msza św. o godz. 18:00 w Dolnym Kościele w intencji beatyfikacji Sługi Bożego ks. Józefa Kurzei.

W sobotę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na sprzątanie kościoła i przyszłe inwestycje.

Kancelaria parafialna w czasie wakacji otwarta tylko w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. od 8:00-9:00 i od 16:00 do 18:00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni.

Polecamy prasę katolicką:„Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”,  „Małego Gościa”, Szlachetne zdrowie”, „WPIS”.

+ Maria Wojdyło (lat 84)

+ Zbigniew Kozłowski (lat 56)

+ Józef Bartosz (lat 80)

+ Jadwiga Borowiec (lat 76)