Menu Zamknij

Filmowy wieczór

Zakładam, że wszyscy kochają dzieci. Lubimy ich uśmiech, niewinność, spontaniczność, a przede wszystkim ich czułość i wrażliwość. Martwimy się, kiedy płaczą, myślimy o ich przyszłości, chcemy przychylić im nieba. Staramy się być dla nich rycerzami, którzy codziennie staczają dla nich niejeden bój. Ale czy tylko my się martwimy? Czy tylko my walczymy? A może to, ci nasi mali rycerze toczą bój z naszym okrutnym światem?

Tym razem proponujemy Państwu wzruszająca i sympatyczną opowieść o walce dziecka z przeciwnościami losu. Auggie jest inteligentnym, dowcipnym chłopcem, a jego życie wyglądałoby pewnie zupełnie inaczej, gdyby nie jego twarz. Do niedawna patrzył na siebie oczami bezwarunkowo kochających go rodziców i siostry. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu dziwadłem. W brutalnym świecie przyjdzie mu zmierzyć się ze światem rówieśników i starszych uczniów, z ostracyzmem, uprzedzeniami, a czasem ze zwykłym chamstwem i podłością. Spotka się jednak również z dobrocią, przyjaźnią i wspaniałomyślnością. Kontakt z rówieśnikami odmieni Auggiego. Ale czy tylko jego?

„Cudowny chłopak” – to więcej niż film, to historia nie jednego z nas.

Film bez problemu znajdziecie na Internecie. Życzymy przyjemnego seansu w gronie rodzinnym i dobrej nocy.
Niech Bóg Was błogosławi.