Jezu, Ty się tym zajmij!

Życie mnie nie oszczędza! Ciągle mam pod górkę! Wszystko i wszyscy są przeciwko mnie! Szukałem pociechy i wsparcia u rodziny, a znalazłem niezrozumienie – jak to sobie mogę nie radzić. Szukałem przyjaciół, a znalazłem sępy, które czyhają na mnie jak na padlinę. Szukałem wspólnoty, myślałem, że znajdę ją w Kościele, a znalazłem ludzi zadufanych w sobie i z zadartymi nosami. Szukałem … no właśnie Kogo lub czego?

Jeżeli masz podobne życie, czy też podobne myślenie, to zapraszam Cię drogi wędrowcze do wyjątkowego mistyka. Człowieka niezwykle doświadczonego przez rodzinę, los, najbliższych, a nawet Kościół.

Być może książka ta jeszcze bardziej Cię zdołuje, utwierdzi w przekonaniu, że masz rację, że wszystko i wszyscy są przeciwko Tobie, a ten cały świat jest do niczego. Być może spotkasz na tej drodze pokrewną Ci duszę, która napisze dla Ciebie imaginette, obrazek z proroczymi słowami tylko do Ciebie. Być może czas spędzony przy tej lekturze odmieni Twoje życie, odmieni Twoje myślenie, że jednak nie jest aż tak w Twoim życiu źle. Być może po dotarciu do końca tej książki wypowiesz podobnie jak ja słowa – „Jezu, Ty się tym zajmij!”.