Menu Zamknij

Słowo życia

Pani Dominika dzieli się z nami swoim ulubionym cytatem z księgi liczb. Niech to Boże słowo i nas prowadzi.

Zachęcamy do przesyłania swoich wybranych cytatów z Pisma Świętego, które Was inspirują, prowadzą, pomagają żyć.

Jeżeli podoba Wam się pomysł, to stwórzcie własną grafikę z tym cytatem. Jeżeli nie macie na to czasu, lub nie wiecie jak, to zrobić, to prześlijcie sam cytat, a my spróbujemy zrobić, to za Was. Zależy nam na tym, by to był Wasz cytat z Pisma Świętego i wasza grafika, nie z Internetu.

Jeżeli nie macie takiego cytatu, to spokojnie macie czas, by Go poszukać, oczywiście, jak chcecie.

Nadesłane cytaty będziemy na bieżąco publikować na naszej stronie. Cytaty możecie przesyłać pod email: [email protected]

Kochani jeżeli ktoś z Was chciałby się włączyć jeszcze w inicjatywę czytania w ten czwartek Ewangelii samemu w domu, czy też wspólnie z rodziną, to zostały wolne następujące rozdziały również prosimy o informację który rozdział wybieracie:

Z ewangelii św. Mateusza rozdział: 11, 12, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28

Z ewangelii św. Marka rozdział: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16