Menu Zamknij

Słowo życia

Co powiecie na wspólne dzielenie się Słowem Bożym? Może macie swój ulubiony cytat z Pisma Świętego, który podnosi Was na duchu, dodaje skrzydeł kiedy jest ciężko, lub inspiruje do bycia każdego dnia lepszym człowiekiem.

Może warto, tym cytatem podzielić się z innymi!

Jeżeli podoba Wam się pomysł, to stwórzcie własną grafikę z tym cytatem. Jeżeli nie macie na to czasu, lub nie wiecie jak, to zrobić, to prześlijcie sam cytat, a my spróbujemy zrobić to za Was. Zależy nam na tym, by to był Wasz cytat z Pisma Świętego i wasza grafika nie z internetu.

Jeżeli nie macie takiego cytatu, to spokojnie macie czas, by Go poszukać, oczywiście, jak chcecie.

Nadesłane cytaty będziemy na bieżąco publikować na naszej stronie. Cytaty możecie przesyłać pod email: [email protected]

A to mój ulubiony cytat, który pochodzi z ewangelii św. Łukasza. Chyba nie trudno się domyślić – dlaczego? Często broję jak dziecko. A jeszcze częściej słyszę te wyjątkowe słowa, które przypominają mi kim jestem.