Menu Zamknij

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną – 26.04.2020 r.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy wszystkich parafian do modlitwy Słowem Bożym indywidualnie i w rodzinach. Szczególnie gorąco zapraszamy do czytania razem z nami wszystkich czterech Ewangelii w najbliższy czwartek. Proponujemy, by osoby chętne, wybierając jeden rozdział danej Ewangelii dla siebie lub rodziny, wpisały się na listę przy wyjściu z kościoła. Niech wspólna lektura Dobrej Nowiny w czwartek w naszych rodzinach będzie znakiem umiłowania Bożego Słowa i jedności naszej parafii.

Wszystkie Msze św. także o 15:00 są odprawiane w górnym kościele ze względu na większą liczbę osób, które mogą w nich uczestniczyć (prosimy zachować stosowne odstępy między sobą), wejście od osiedla Tysiąclecia.

W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 12:00 do 15:00, w pozostałe dni od 8:00 do 15:00 w górnym kościele.

W środę święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17:00.

Z okazji I piątku możliwość spowiedzi od godz. 6:30 do 8:00, od godz. 14:00 do 16:00 i od 17:00 do 18:00. O godz. 16:00 Msza św. dla dzieci praktykujących I piątki miesiąca.

W pozostałe dni tygodnia sakrament spowiedzi sprawujemy w godz. od 6:30 do 8:00, od 14:00 do 15:00 i od 17:00 do 18:00. Wszystkich, którzy praktykują I piątki prosimy o korzystanie ze spowiedzi w tygodniu, by uniknąć kolejek. Po spowiedzi zachęcamy do pełnego uczestniczenia we Mszy św. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę Msza św. o godz. 7:30 w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP oraz w intencji dzieci poczętych. Po Mszy św. Różaniec.

Odwiedziny chorych w formie Wiatyku, dla umierających. Nie będzie odwiedzin z racji I soboty.

Kancelaria parafialna otwarta w godzinach jej urzędowania. W piątek popołudniu kancelaria zamknięta.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego Kościoła.

Kiosk parafialny czynny w niedzielę od godz. 7:30 do 14:00

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Aniela Kurek (lat 73)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…