Ogłoszenia na Poniedziałek Wielkanocny – 13.04.2020 r.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego, a zwłaszcza za wypożyczenie sprzętu do transmisji Mszy św. firmie pana Roberta Jachura RGVIDEO.NET, oraz za profesjonalną transmisję Triduum Paschalnego: Annie Młyńczak, Filipowi Jachura, Łukaszowi Łazarskiemu i Dawidowi Stępińskiemu.

Msze św. odprawiamy w zamówionych intencjach. We Mszy św. może uczestniczyć rodzina, która zamówiła intencję (wejście przez kancelarię, 5 osób).

Codziennie transmitujemy Mszę św. z kaplicy Sióstr Służebniczek o godz. 18:00. Wszystkie Msze św. transmitowane z kaplicy Sióstr Służebniczek ze względu na obowiązującą klauzurę muszą być odprawiane bez udziału wiernych świeckich.

Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 18:00

Kancelaria parafialna nieczynna. W ważnych sprawach prosimy dzwonić na numer parafialny.

W razie potrzeby spowiedzi prosimy dzwonić do księdza dyżurnego pod numer 608 124 739. Po skończonej epidemii zorganizujemy spowiedź parafialną.

Kościół dolny otwarty od godz. 8:00 do godz. 18:00. Może w nim przebywać nie więcej niż 5 osób jednocześnie.

Z racji Oktawy Wielkanocnej w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

Przyszła niedziela to Niedziela Bożego Miłosierdzia.

Ze względu na panującą epidemię podajemy nowe terminy I Komunii św.

20.09.2020 r. Szkoła Podstawowa nr 85 i 77

27.09.2020 r. – Szkoła Podstawowa nr 126

04.10.2020 r. – Szkoła Podstawowa nr 130

+ Władysław Bulanda

+ Stanisława Słupska

+ Ryszard Gajec

+ Zbigniew Trębacz

+ Feliksa Serwatka

+ Maria Figiela

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Wszystkich serdecznie pozdrawiamy. Pamiętamy o Was w modlitwie i ufamy, że wkrótce się zobaczymy. Z serca błogosławimy.