Menu Zamknij

Informacje

Szczęść Boże kochani!
Na początek dnia trzy dobre wiadomości.
 
1. Od dziś Msza św. o godz. 18:00 dostępna także na stronie parafialnej.
 
2. O godz 17:00 ks. Grzegorz i s. Kazimiera zapraszają Wszystkich do śpiewania, tańca i modlitwy. Transmisja na stronie parafii i na Facebooku.
 
3. Tak jak zapowiadaliśmy, a tu tylko przypominamy, że ks. Proboszcz pobłogosławił specjalnie wcześniej dla Was palmy, aby mogły one stanąć w Waszych domach na stołach w Niedzielę Palmową. Pobłogosławił także baranki na stół wielkanocny i paschaliki, które będą małą namiastką błogosławienia pokarmów i łączności duchowej z nami. Poświęcone palmy, baranki i paschaliki możecie odbierać codziennie od godz. 8:00 do 9:00 w parafialnym sklepiku. A od 13:00 do 15:00 w przedsionku dolnego kościoła.
Za poświęcone baranki, palmy, paschaliki jak chcecie, to możecie złożyć jałmużnę wielkopostną, która będzie przeznaczona na remont łazienki dla niepełnosprawnego małżeństwa z naszej parafii.
 
Życzymy dobrego dnia. Niech Was Bóg błogosławi i strzeże.