Menu Zamknij

Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą – 16.02.2020 r.

Alma Spei Hospicjum Domowe dla Dzieci składa serdeczne podziękowania za złożone ofiary na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci. 

Dziś o godz. 18:00 zapraszamy do dolnego Kościoła na Koncert Mistrzejowicki „Gaudete” w wykonaniu chóru Amadeum.

Serdecznie zapraszamy do dolnego Kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu, która jest od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00. Dodatkowo z adoracji można skorzystać w poniedziałek od 20:00 do 21:00.

Od poniedziałku zaczyna się kolejny cykl katechez dla dorosłych. Początek spotkania o godz. 18:45 w sali nr 11.

We wtorek od godz. 8:00 w kancelarii parafialnej można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. Pani mecenas dziękujemy za uprzejmość i pomoc.

W sobotę święto katedry św. Piotra, apostoła

W następną niedzielę spotkanie przed Pielgrzymką do Fatimy o godz. 18:00 w sali nr 11 (bunkier). Wpłacamy ostatnią ratę 940 zł.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie – świadectwo z Pawłem Cwynarem poświęcone książce „Picie w zachwycie”, które odbędzie się 23.02.2020 r. o godzinie 18.00 w dolnym kościele w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie – Mistrzejowicach.

Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Budapesztu, Ludbergu i Medjugorie w terminie 23-31 lipca. Informacje i zapisy dziś po Mszy św. o godz. 8:00 w sali nr 12.

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Strachociny, Komańczy, Kalwarii Pacławskiej i Markowej, a także od dziś przyjmuje zeznania podatkowe dla odliczenia 1% na rzecz Fundacji Nasza Przyszłość. Bliższe informacje udzielane są dziś od godz. 9:00 do 11:00 w sali nr 7.

9.03 o godz. 19:30 zapraszamy do Multikina na film pt. „Najświętsze Serce”. Cena biletu 13 zł. Zapisy w środę po nowennie i w niedzielę 23.02 po każdej Mszy św. do godz. 14:00 w sali nr 12.

Dyrekcja oraz nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych Nr 6 w Krakowie, przy ul. Ptaszyckiego 9 (w Nowej Hucie) serdecznie zapraszają dzieci wraz z Rodzicami na Dni Otwarte, które odbędą się: 19 lutego 2020 r. (środa) w godz. od 16.30- 19.00 i 14 marca 2020 r. (sobota) w godz. od 10.00 do 12.00.  Placówka obejmuje edukację uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzi nabór do szkoły podstawowej oraz szkoły przysposabiającej do pracy. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej szkoły.

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 126 zapraszają serdecznie na Dzień Otwarty, który odbędzie się 19.02 (środa) o godz 17:00. Szczegóły na stronie szkoły i na plakatach. 

Społeczność Szkoły Podstawowej z oddziałami Integracyjnymi nr 77 na os. Złotego Wieku 36 zaprasza rodziców i dzieci zainteresowane nauką w oddziale zerowym oraz w klasach pierwszych na Dni Otwarte szkoły, które odbędą się 20.02 (czwartek) w godz.: 17:00-19:00; 12.03 (sobota) w godz.: 10:00-12:00; 28 maja (czwartek) w godz.: 17:00-19:00.   

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 85 na os. Złotego Wieku 4 zaprasza rodziców wraz z dziećmi z rocznika 2013,2014 oraz 2015 na dzień Otwarty szkoły który odbędzie się 21.02 (piątek) o godz. 17:00. w programie: Spotkanie z dyrektorem, z nauczycielami, z pedagogiem i psychologiem. Zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły. Występ uczniów z klas III. Zabawy i konkursy dla dzieci.  

Bracia Kapucyni zapraszają do akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Przyłączając się do misjonarzy podarujesz afrykańskim dzieciom zdrowie, zapewnisz  im pomoc lekarską. Twój pączek sprawi też że zjedzą ciepły posiłek i będą pić czystą wodę z nowych studni. Dzięki Tobie powstaną: szkoła, plac zabaw, boisko i kaplice. Zapoznaj się z akcją na stronie — pączek.kapucyni.pl i przyłącz się do misjonarzy!

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Źródło”, „Niedzielę”, „Olę i Jasia”, „Szlachetne zdrowie”, „Miłujcie się”, „Małego Gościa”.

Miód z Podobina można zakupić przed Kościołem.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Teresa Krupińska (lat 84)

+ Adam Medoń (lat 84)

+ Jadwiga Nowak (lat 84)  

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…