Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą – 02.02.2020 r.

Dziś I niedziela miesiąca po każdej Mysz św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do dolnego Kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu, która jest od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00.

W poniedziałek o godz. 19:00 modlitewne czuwanie Żywego Różańca

We wtorek wyjątkowo nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu. Od godz. 8:00 w kancelarii parafialnej możemy skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy; O godz. 17:15 Różaniec w intencji Ojczyzny i o beatyfikację Sług Bożych ks. J. Kurzeji i Pauliny Jaricot.

W czwartek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza o godz. 15:00 na Mszę Św., Adorację Najświętszego Sakramentu, Różaniec w intencji kapłanów, nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

Możliwość spowiedzi przed I piątkiem od godz. 17:30-18:00 w górnym kościele.

Z okazji I piątku, zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi od godz. 15:00 do 18:30. O godz. 16:00 Msza św. dla dzieci praktykujących I piątki miesiąca.

Michał poszukuje osób do tworzenia Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Pierwsze spotkanie 7 lutego o godz. 20:30 w sali nr 11 (bunkier), więcej informacji na facebook-u edk.mistrzejowice

Za tydzień w niedzielę będziemy mogli wesprzeć ofiarą do puszek hospicjum domowe dla Dzieci – Alma Spei, które pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Źródło”, „Niedzielę”, „Olę i Jasia”, „Wpis”, „Głos o. Pio”, „Anioła Stróża”. Wyjątkowo w lutym nie będzie miesięcznika Ślad.

+ Krystyna Trybuła (lat 80)

+ Feliks Duduś (lat 86)