Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą – 19.01.2020 r.

Przez 3 tygodnie gościmy w naszej parafii ks. kanonika Ludwika Wąchal seniora z parafii Dzianisz. Życzymy mu dobrego zdrowia i miłego pobytu w naszej wspólnocie.

Dziś o godz. 18:00 zapraszamy do dolnego kościoła na Koncert Mistrzejowicki. Wystąpi Zespół Muzyki Dawnej CAMERATA CRACOVIA.

Z kalendarza liturgicznego:

– we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

– w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

– w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Serdecznie zapraszamy do dolnego Kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu, która jest od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 do 15:00.

We wtorek dzień babci, w środę dzień dziadka – pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

W czwartek w dolnym Kościele od godz. 19:00 do 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo studentów na czas sesji. Serdecznie zapraszamy.

W piątek o godz. 18:30 w sali nr 8 konferencja dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Od poniedziałku do piątku w kancelarii parafialnej uczniowie z kl. VI mogą zapisywać się na I stopień przygotowania do s. bierzmowania. Katechezy rozpoczną się po feriach zimowych.

Za tydzień składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Krakowie.

Na os. Tysiąclecia 81, od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00 możemy skorzystać z 8 dniowej bezpłatnej nowoczesnej fizykoterapii i terapii bólu Vitberg. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.poradnia.vitberg.com

Za tydzień w niedzielę ks. Rafał w godz. od 18:00 do 18:30 w sali nr 12 przyjmuje 3 ratę 700 zł na pielgrzymkę do Fatimy. Zwolniło się 1 miejsce na pielgrzymkę do Fatimy jak ktoś jest chętny zapraszamy do ks. Rafała.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Źródło”, „Niedzielę”, „Olę i Jasia”, „Wpis”, „Głos o. Pio”, „Szlachetne zdrowie”, „Małego Gościa”.

+ Kazimierz Musiał (lat 82)

+ Lucjan Kowalski (lat 76)

+ Stanisława Piwińska (lat 75)