Menu Zamknij

Ogłoszenia na 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020 r.

Dziś pierwsza Niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.  

Z kalendarza liturgicznego:

– W poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego, Światowy Dzień Misyjny, Msze św. według porządku niedzielnego, podczas których poświęcimy kredę i kadzidło.
O godz. 13:00 Msza św. w intencji wspólnot parafialnych i w intencji mieszkańców z osiedla Oświecenia 49, 50, 51. Po Mszy św. opłatek i wspólne kolędowanie w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy.

Zespół Charytatywny prowadzi wiele akcji mających na celu pozyskiwanie środków na pomoc najbardziej potrzebującym z naszej parafii. Pomagamy ludziom żyjącym na skraju ubóstwa, ludziom starszym, dotkniętym ciężkimi chorobami, niepełnosprawnym, a także osobom starszym wychowującym niepełnosprawne dorosłe dzieci. Jedną z takich akcji charytatywnych jest rozprowadzanie kadzidła w Święto Trzech Króli. Zachęcamy gorąco do wsparcia tej inicjatywy przez nabycie u Zespołu Charytatywnego kadzidła.

W czwartek w kancelarii parafialnej od godz. 8:00 można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.  

W piątek konferencja dla rodziców i rodziców chrzestnych o godz. 18:30 w sali nr 8.

W sobotę o godz. 15:00 zapraszam na Msze św. Rycerstwo Niepokalanej, po Mszy św. spotkanie formacyjne.

Zachęcamy do osobistej Adoracji Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00 w dolnym Kościele.

Chór żeński CM Triada II, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 126 zapraszają na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w niedzielę 12 stycznia o godz. 18:00 w dolnym kościele.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Źródło”, „Niedzielę”, „Olę i Jasia”, „Miłujcie się”, „Wpis”, jest też nowy numer „Śladu” a w nim: Jezus czy Katechizm, Etty Hillesum – świadek Boga w otchłani zła, myśli św. Pawła w Liście do Kolosan, Wymagać, ale jak? O wspólnocie Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ.