Menu Zamknij

Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą – 14.07.2019 r.

Dziś w liturgii kościoła wspominamy św. Kamila patrona naszego ks. Kamila. Z racji imienin ks. Kamilowi życzymy Bożego bł. opieki Matki Bożej i Darów Ducha Świętego w Jego posłudze kapłańskiej i pracy naukowej.   

Z kalendarza liturgicznego:

w poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, bp i doktora Kościoła

– we wtorek wspomnienie NMP Szkaplerznej

– w sobotę wspominamy bł Czesława. Z racji imienin ks. Czesławowi życzymy Bożego bł., zdrowia, opieki Matki Bożej w Jego posłudze kapłańskiej

We wtorek od godz. 8:00 w kancelarii parafialnej można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. Pani mecenas dziękujemy za życzliwość.

W czwartek o godz. 18:00 zapraszamy do Dolnego Kościoła na Mszę św. w intencji beatyfikacji Sługi Bożego ks. Józefa Kurzei    

W piątek o godz. 18:00 w kancelarii parafialnej można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych dotyczących obrotu i wynajmu nieruchomości, sporządzaniu odpowiednich umów. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.  

W następną niedzielę przedstawiciele Wspólnot parafialnych będą zbierali przy wyjściach z kościoła ofiary na sprzątanie naszej świątyni.

Zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 6-11 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę do 28 lipca w kancelarii parafialnej, a od 29 lipca zapisy w Arce Pana w Bieńczycach.   

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Źródło”, „Niedzielę”, „Miłujcie się”, WPIS” „Olę i Jasia”, „Małego Gościa”, jest jeszcze nasz parafialny ślad.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Józef Kukiełka (lat 80)

+ Helena Bychawska (lat 88)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…