IV Niedziela Adwentu 23 XII 2018

Kalendarz Liturgiczny:

– poniedziałek: Wigilia Bożego Narodzenia.

Msze święte w tym dniu: godz. 6:00 (Roraty); 7:00; 7:30

Mszy świętych o godz. 15:00 i 18:00 w tym dniu nie ma.

Kapłani w tym dniu spowiadają od godz. 6:00 do godz. 10:00.

Pasterka o godz. 24:00 w czasie której składka będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS.

– wtorek: UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA.

Msze święte w tym dniu tak jak w niedzielę. W tym dniu kończy się duchowa adopcja dzieci poczętych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to piękne dzieło obrony życia.

– środa:  ŚWIĘTEGO SZCZEPANA, pierwszego męczennika.

Msze święte według porządku niedzielnego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

– czwartek: św. Jana, apostoła i ewangelisty;

– piątek: Świętych Młodzianków, męczenników – Święto.

Od czwartku rozpoczyna się w naszej parafii Wizyta Duszpasterska, tj. „kolęda”. Kalendarium „kolędy” jest dostępne w parafialnym „Śladzie” oraz na stronie głównej.

W górnym kościele w kaplicy św. Jadwigi Królowej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie wystawione przyniesione przez harcerzy Światło Betlejemskie, które można przy pomocy swoich zniczy odpalać i zanieść do swoich domów.

Zapraszamy na Jasełka do dolnego kościoła. Przedstawienia będą miały miejsce: 26 XII i 30 XII o godz. 12:00 oraz 6 I o godz. 14:00.

W najbliższy piątek o godzinie 19:00 w naszym kościele w ramach cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie ?! – odbędzie się koncert Kapeli Hanki Wójciak pt.Hej Malućki, Malućki..”. Zapraszamy wszystkich parafian!

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Źródło”, „Miłujcie się!”, kwartalnik „WPiS” oraz „Małego Gościa Niedzielnego” i „Olę i Jasia”.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności:

+Lidia WIŚNIOWSKA

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..